Zimski športni dan za učence 1. a, 1. b in 2. razreda smo izvedli 21. 2. 2022 na drsališču v Termah Čatež. Zjutraj smo se z avtobusom odpeljali do parkirišča pred termalno riviero, kjer stoji drsališče. Komaj smo dočakali, da si obujemo drsalke. Čelade in rokavice in že smo bili na drsališču. Najprej so drsali učenci 1. a in učenke 2. razreda. Učili smo se pobirati in vstajati z drsalkami, se igrali različne igre in premagovali poligon na ledu. Nekajkrat smo tudi padli in se seveda vedno pobrali. Po dveh šolskih urah so na led prišli učenci 1. b in fantje 2. razreda, ki so si najprej pogledali okolico term. Nato smo se zamenjali. Okoli 12.00 smo se utrujeni in polni doživetij odpravili nazaj v šolo.

Marjeta Škrbina Rozman