Po jutranji rutini smo dan nadaljevali s tekom na smučeh. Učili smo se drsalno tehniko teka. Na jasi smo postavili tudi poligon na katerem smo tekmovali. Sledilo je kosilo, ki je bilo danes malo prej, saj smo se s smučarskim avtobusom odpeljali na Bellveue, kjer smo  popoldne smučali. Ana, Ula in Zala so z učiteljem odsmučale vse do doline. Ostali smo šli z gondolo. Pogledali smo si snežni stadion in se vrnili nazaj na vrh, kjer smo preživeli popoldne. Gašper in Sergej sta se s sanmi spuščala po bregu, Lori je šla na sprehod, ostali so smučali in se vozili s sedežnico. Po povratku na Areh smo se pripravljali na večerni nastop. Še prej smo imeli predavanje o astronomiji. Po večerji je sledil zaključni večer. Najprej smo podelili priznanja in nagrade, nato so se učenci predstavili s svojimi točkami. Večer sta zaokrožila naša muzikanta Miha in Aleks. Žrebali smo tudi štartne številke za sredino tekmo. Sledilo je tuširanje in priprava na zadnjo noč v Čandrovi koči, kajti v sredo bodo učenci že spali na svojih posteljah. Pa srečno na tekmi!

Učitelja Branko in Metka

Dostopnost