Naša pot na Areh se je začela v šoli, ko smo se v šolski jedilnici testirali. Po testiranju smo smuči in smučarsko opremo odnesli ven, kasneje pa v avtobus. V avtobus smo odnesli tudi težke potovalke. Odšli smo na avtobus in se peljali do Kostanjevice, kjer smo pobrali Kostanjevčane. Med vožnjo smo poslušali pesmi, se fotografirali in nadvse uživali. Ko smo prišli, smo smučarsko opremo odnesli pred kočo. Nato smo odšli na kratek sprehod do smučišča. Po sprehodu smo pojedli kosilo. Učitelj Branko nam je povedal v kateri sobi bomo. V sobah smo se razpakirali in po kratkem počitku odšli na smučišče. Razdelili smo se v dve skupini. Tisti, ki so že znali smučati so bili pri učitelju Frenku. Tisti, ki pa še niso znali smučati pa so bili pri učitelju Branku. Smučali smo se do petnajst do štirih. Bilo je zelo zabavno. Po smučanju smo imeli kratek počitek, po počitku pa pohod. Ko smo prišli iz pohoda, smo odšli na večerjo, po večerji pa smo imeli predavanje, na katerem smo se pogovarjali o FIS pravilih. Po predavanju smo odšli v sobe, naredili oznako sobe, se umili in odšli spat. Komaj že čakamo na jutri in na nove dogodivščine!

6. r.: Teja Krajnc, Kaja Vodopivec, Anja Topolovšek, Žanin Zajc, Monika Zorič, David Tepić, Luka Burja, Lovro Šavrič, Domen Prah Šoba, Stanko Kuntarič, Klemen Kržičnik, Filip Likar, Gabrijel Žnideršič, Nejc Kodrič, Žiga Kranjc.

Dostopnost