Zbudili smo se ob pol osmih zjutraj, pospravili smo sobo in se pripravili na zajtrk. Nekateri smo se odpravili na tek na smučeh nekateri pa na alpsko smučanje. Imeli smo tekmovanje v teku na smučeh. Najhitrejša sta bila Teja in Stanko. Po nekaj urah smo se vrnili iz smučišča. Preoblekli smo se in odšli na kosilo. Pojedli smo kosilo in zatem je sledil počitek. Učitelj nam je prišel povedati, da se pripravimo na smučanje, oblekli smo se vzeli smuči, palice, pancerje ter odšli na smučišče. Na smučišču smo se učili zavijati ter odšli na sedežnico. Po smučanju je sledila malica, nato pa male sive celice. Ob pol sedmih smo imeli večerjo. Po večerji je bilo predavanje o  astronomiji. Še malo smo se pogovarjali, igrali različne namizne igre, se stuširali in si umili zobe ter se odpravili spat.

Domen in Žiga za 6. r.

Dostopnost