Spoštovani starši!

Vlada Republike Slovenije je za naslednji teden podaljšala ukrepe za zajezitev epidemije Covid-19, in sicer za Goriško, Jugovzhodno Slovenijo in Posavko regijo.  To pomeni, da bomo še vedno izvajali le nujno varstvo v enakem obsegu, kod do sedaj.

Starši, ki na NOVO potrebujete varstvo za otroka, od 25. 1. 2021 dalje, pošljite prijavo  na e-naslov: darinka.tomazin@guest.arnes.si, do petka 22. 1. 2021 do 10.00 ure. Prosimo vas, da ob prijavi navedete čas prihoda in čas odhoda in se potem le tega držite. Vse starše, ki ste že koristili varstvo, pa vas v tem tednu ni, prav tako podate ponovno prijavo na zgoraj naveden elektronski naslov.

Tisti starši, ki boste otroke NA NOVO prijavili za prihajajoči teden, ob prihodu otroka prinesite s seboj  potrdilo delodajalca (oba starša) in izjavo o zdravstvenem stanju otroka.

Obrazec: Potrdilo delodajalca

Obrazec: Izjava

Lepo pozdravljeni,

Darinka Tomažin, pomočnica ravnatelja za vrtec

Dostopnost