Spoštovani starši!

Vlada RS je na seji, dne 28. 1. 2021, sprejela odločitev, da bodo vrtci v Posavju še vedno delovali v zmanjšanem obsegu, ki zagotavlja le nujno varstvo.

Starši, ki na NOVO potrebujete varstvo za otroka, od 1. 2. 2021 dalje, pošljite prijavo  na e-naslov: darinka.tomazin@guest.arnes.si, do petka 29. 1. 2021 do 10.00 ure. Prosimo vas, da ob prijavi navedete čas prihoda in čas odhoda in se potem le tega držite. Vse starše, ki ste že koristili varstvo, pa vas v tem tednu ni, prav tako podate ponovno prijavo na zgoraj naveden elektronski naslov.

Tisti starši, ki boste otroke NA NOVO prijavili za prihajajoči teden, ob prihodu otroka prinesite s seboj  potrdilo delodajalca (oba starša) in izjavo o zdravstvenem stanju otroka.

Obrazec: Potrdilo delodajalca

Obrazec: Izjava

Lepo pozdravljeni,

Darinka Tomažin, pomočnica ravnatelja za vrtec

Dostopnost