Na obisk smo se odpravili blizu in pot ni bila dolga. Res pa je, da nas vedno lepo sprejmejo, da so otroci z obiskom na domu navdušeni, da jih pritegnejo igrala in igrače. Med seboj morajo sodelovati, počakati na vrsto pri igri. Skupaj prepevajo in nastopajo, se učijo hvaležnosti, pozdravljanja, skrbi za druge igrače in med njimi poteka medgeneracijsko druženje s starejšimi. Hvala babicam in dedkom za dobro družbo in vse dobrote.

K nam v vrtec pa je prišla na obisk naša Nina s svojim dojenčkom Leonom, ki sem ga lahko pred otroki previla, ga pestovala in otrokom pokazala, kako se ravna in skrbi za dojenčke. Otroci so se z Nino pogovarjali, jo spraševali ,ona pa jih je na koncu tudi posladkala s tatuji. Hvala Nini za obisk in to priložnost.

Vesna Kržičnik Mirt, vzgojiteljica