V četrtek, 10. 10. 2019, smo člani DPM Podbočje ob 16. uri skupaj z učitelji OŠ Podbočje, z vzgojiteljicami vrtca Levček iz Podbočja, v sodelovanju s Turističnim društvom Podbočje izvedli ustvarjalne delavnice v okviru prireditev ob Tednu otroka. Delavnice so se odvijale v jedilnici ter učilnicah OŠ Podbočje in v šolski telovadnici. Delavnice so bile zelo lepo obiskane, saj se jih je udeležilo okrog 210 otrok, staršev ter starih staršev. To leto so otroci lahko pokazali svojo ustvarjalnost v 12-ih delavnicah, ki so jih vodili člani DPM Podbočje, učitelji OŠ Podbočje, vzgojiteljice in vzgojitelji vrtca Levček ter članica Turističnega društva Podbočje. Delavnice so bile: pajki, peka piškotov, jesenski duhci, letala in ogrlice, brenčeče čebele, športna delavnica, ustvarjanje s tempero, jesenske buče iz papirja, izdelovanje polžkov iz slanega testa in semen, jesenski strički, zmaji iz papirja, ježki iz filca in volne.Dan so nam polepšale dobrote (sladki piškoti), ki nam jih je pripravila pekarska delavnica. S prireditvijo smo zaključili okrog 18. ure.

Zapisala Janja Uhernik

Dostopnost