Spoštovani starši.

Na šoli v zadnjem času opažamo težavo, ki se nanaša na uporabo zaščitnih mask. Vsakodnevno je med učenci veliko takšnih, ki maske pozabljajo doma. Vljudno prosimo, da starši poskrbite za to, da bo otrok imel pri sebi zaščitno masko, ki jo bo lahko uporabljal v šoli v skladu z Odlokom Vlade RS.

Prosimo Vas tudi, da poskrbite za to, da bodo imeli otroci v svojih torbicah tudi rezervno zaščitno masko, saj se dogaja, da se maske pretrgajo ali kako drugače uničijo.

V želji da ostanete zdravi, Vas prav lepo pozdravljam.

Ravnatelj:

Andrej Lenartič, prof.