s težkim srcem vas obveščamo, da nas je zapustila naša cenjena učiteljica, Štefka Bevc. S svojo strastjo do poučevanja je pustila neizbrisen vtis na mnoge učence ter pustila globok pečat v naši šolski skupnosti.

Štefka je bila ne le predana učiteljica, ampak tudi ljubeča prijateljica in mentorica. Njena predanost in skrb za učence sta bili izjemni, vedno je znala spodbuditi radovednost in učenje. S svojim delom je ustvarila okolje, kjer so se učenci počutili cenjene, slišane in razumljene.

V tem času žalosti izražamo svoje sožalje Štefkinim svojcem in svojim kolegom, ki so imeli privilegij delati z njo. Njen vpliv bo živel naprej skozi spomine in dediščino, ki jo je pustila za seboj.

Vabimo vas, da se pridružite v našem skupnem žalovanju in ohranjate Štefkino dediščino živo s tem, da nadaljujemo njeno delo in vrednote, ki jih je zastopala.

Hvala za vaše razumevanje in podporo v teh težkih trenutkih.

S spoštovanjem,

Kolektiv OŠ Podbočje

Dostopnost