Zadnji dan smo po zajtrku pospravili sobe ter svoje stvari spravili v kovčke. Nato smo odšli na smučišče, kjer smo imeli tekmo v veleslalomu. Po končanem tekmovanju smo po ruški progi odsmučali v dolino. Od tam smo se med prvimi peljali z novo sedežnico, ki je zamenjala staro vlečnico. Proga je bila zelo lepo pripravljena, tako da smo uživali v smuki. Žal je bil to naš zadnji dan. Kosilo nas je čakalo ob 12.30, nato smo imeli podelitev priznanj in nagrad. Ob 14.00 smo se z avtobusom odpeljali proti domu. Postanek smo imeli v Sevnici. Po predvidenem času smo ob 17.00 prišli v Podbočje, kjer so nas pričakali starši. Utrujeni, vendar polni novih znanj in lepih doživetij smo se razšli po tem, ko smo vso opremo znosili v šolo. Rezultati tekmovanja v veleslalomu v priponki. 

Učitelja Branko in Metka 

Rezultati

Dostopnost