Minuli četrtek smo člani Društva prijateljev mladine Podbočje organizirali kopanje v Termah Čatež za učence šestega, sedmega in osmega razreda Osnovne šole Podbočje. Po pouku smo se zbrali na šolskem igrišču in se razposajeni odpravili na avtobus. Po prihodu na poletno Termalno riviero smo se preoblekli v kopalke in vodna zabava se je pričela. Učenci so v spremstvu članov uživali v različnih vodnih atrakcijah, ki jih ponuja vodni park – bazen z valovi, počasna reka, termalna formula – najbolj zabavno pa je bilo na pisanih toboganih, ki se razlikujejo po načinu vožnje in velikosti.

Prijetno popoldne je bilo obarvano z občutki veselja in zabave, ki jih je še dodatno polepšala misel, da se z naslednjim dnem pričnejo težko pričakovane in zaslužene počitnice.

                                                                                                                                 Anita Slak

Dostopnost