V torek, 26. 10. 2021, smo člani Društva prijateljev mladine Podbočje organizirali jesenski pohod v Gazice za učence Osnovne šole Podbočje.

Ob deveti uri zjutraj smo se zbrali pred šolo. Zadovoljni, ker nas je že zjutraj pozdravilo sonce, smo se odpravili na pot. Ob ogledovanju jesenske narave, ki nas je spremljala v vseh svojih pisanih barvah, je ura hoja hitro minila in že smo prispeli v Gazice k zidanici naše članice Ivanke. Tam smo člani pripravili okrepčilo za otroke, in sicer hrenovke, sladke dobrote in sok. Učenci so si čas po malici krajšali s klepetom ali opazovanjem vinogradov v bližini zidanice. Čas je hitro minil in že je prišla ura, ko smo se morali odpraviti proti Podbočju. Vrnili smo se po dvanajsti uri, kjer so otroke čakali starši.    

Dopoldne je zelo hitro minilo. Člani društva smo se razšli v upanju, da smo učencem omogočili prijeten dan v naravi in da nas bo prihodnje leto še več.

Člani društva DPM Podbočje

Dostopnost