Iz srede na četrtek smo učenci 9. razreda imeli tabor, kjer smo se učili plesati za valeto. Tabor smo začeli z uro in pol  plesnih vaj. Po kratkem odmoru smo se s kolesi odpravili v Kostanjevico na sladoled. Ko smo prikolesarili nazaj, smo imeli odmor in med odmorom so punce pripravile večerjo. Po večerji smo imeli še eno uro in pol plesnih vaj. Po vajah so punce pripravile palačinke, fantje pa ogenj. Ob ognju sta naša muzikanta Miha in Aleks igrala harmoniko, ostali so zraven peli, plesali, jedli in se vsi skupaj zabavali. Potem smo odšli v telovadnico, igrali odbojko in se počasi pripravili na spanje. Zbudili smo se zgodaj zjutraj ter se pripravili na dan. Fantje so pripravili zajtrk, med tem ko so punce pospravile telovadnico. Potem smo pojedli zajtrk in tako je bil naš tabor končan. Vsi si bomo ta tabor zapomnili, saj smo se  skupaj zabavali in se imeli dobro.

Ana in Tina 9. r.

Dostopnost