Pevci Otroškega pevskega zbora smo v četrtek, 6. aprila 2023, zapeli v Kulturnem domu Krško na Območni reviji pevskih zborov. Skupaj s pevci OŠ Kostanjevica smo se ob spremljavi pianista Lucijana Cetina in flavtistke Zare Štokar predstavili s tremi zanimivimi izštevankami. Združeni pevci obeh šol smo se pod vodstvom zborovodkinje Mojce Jevšnik zelo potrudili, da so naši glasovi lepo zazveneli. Strokovna spremljevalka Andreja Martinjak je posebej pohvalila lep, mehak zvok naših pevcev in med desetimi pevskimi zbori najbolje ocenila prav naš pevski zbor. 

Ponosni smo, da je po strokovni oceni naš združeni otroški pevski zbor OŠ Podbočje in OŠ Kostanjevica dosegel višjo raven od vseh ostalih pevskih zborov, ki so se predstavili na dveh revijah v KD Krško.

Iskrene čestitke mladim pevcem!

Mojca Jevšnik, zborovodkinja

Dostopnost