Lunice smo v vrtec povabile babice in dedke. Ob prihodu v našo igralnico smo jih lepo pozdravili, otroci pa so jim stekli v objem. Za uvod v naše srečanje smo pripravili tri točke. Predstavili smo jim deklamacijo »To sem jaz«, zapeli pesmico o Dedku Mrazu in zaplesali ples v paru. Nato smo pričeli s pripravo testa za piškote in kifeljčke. Pri tem sta nam pomagali Žanova babica in Vidova mamica. Otroci so delali piškote po skupinah, tako kot so želeli. Ko smo pripravili vse piškote, smo polne pekače odnesli v kuhinjo, kjer so jih naše kuharice dale v pečico. Ko so bili piškoti pečeni, smo jih vsi pokusili. Mmm, res smo pripravili slastne piškote. Ob zaključku našega srečanja so otroci svojim starim staršem podarili še voščilnice, ki so jih izdelali v vrtcu. Menim, da so otroci bili veseli, da so jih v vrtcu obiskali stari starši. Tudi midve s Tatjano sva bili zadovoljni, saj sva v otroških očeh videli iskrice sreče in ljubezni.

Ksenija Satler, vzgojiteljica

Dostopnost