V četrtek, 24. 2. 2022,  smo za učence od 6. do 9. razreda, ki obiskujejo izbirne predmete šport in turistično vzgojo ali dodatno uro športa, organizirali ogled tekme v odbojki.

Ogledali smo si polfinalno tekmo Pokala Challenge med ACH Volley in Narbonnom iz Francije. Tekma je bila zelo zanimiva, ekipi sta bili izenačeni, tako smo zmagovalca dobili šele po 5. nizu. Uspešnejši so bili gostje in slavili s 3:2. To je bil tudi prvi poraz ljubljanske ekipe v sezoni.

V Hali Tivoli smo obiskovalci ustvarili izjemno navijaško vzdušje. Oranžne napihljive navijaške palice in glasna grla so bučno bodrila ljubljansko ekipo. Za dodatno vzpodbudo je ves čas skrbel animator, ki nas je pozival k navijanju in naključne navijače razveselil z darili.

Ob povratku domov smo se strinjali, da si želimo še več podobnih dogodkov. Kdo ve, mogoče bo priložnost že v bližajočih se počitnicah.  

Zapisala Suzana Čuš

Dostopnost