Tudi v letošnjem šolskem letu smo na naši šoli sodelovali na natečaju Evropa v šoli s svojimi likovnimi, literarnimi in ustvarjalnimi deli. Letošnja tema natečaja je bila Vzgoja za mir.

V torek, 25. 4. 2023, smo sodelujoči učenci odšli na prireditev v Kulturni dom Krško. Po prireditvi je sledila podelitev priznanj učencem, ki smo s svojimi deli prepričali komisijo. Ogledali smo si tudi nagrajena razstavljena likovna in literarna dela. V šoli smo za nagrado dobili še sladoled.

Dan mi bo za vedno ostal v lepem spominu.

Ela Palčič, 5. razred

Natečaja se je udeležilo precej učencev naše šole. Kar 21 del je bilo poslanih na regijsko tekmovanje in izmed njih nekatera še na nacionalno tekmovanje. Tam je učenka Ela Palčič, ki je sodelovala s svojim literarnim delom, dosegla 1. mesto v 2. triadi.

Barbara Pacek, koordinatorka natečaja Evropa v šoli

Dostopnost