V torek, 22. 3. 2022, je na naši šoli potekalo občinsko tekmovanje v košarki 3 x 3 na en koš. Udeležilo se ga je 6 ekip iz 4 šol. Med vsemi so prvo mesto zasluženo osvojili naši košarkarji v sestavi: Gino Oskar Šavrič, Nik Vesel, Črt Božič, Jan Kuntarič, Jan Šmajgl, Jernej Božič in Silvo Hudorovac. Za najboljšega igralca je bil izbran Gino Oskar Šavrič. Drugo in tretje mesto sta osvojili ekipi iz OŠ Raka. Četrto mesto je pripadlo OŠ Brestanica 1. Peto in šesto mesto sta si delili druga ekipa iz OŠ Brestanice in OŠ Senovo. Naša šola in ekipa iz OŠ Raka sta se uvrstili na področno tekmovanje, ki bo v mesecu maju v Novem mestu. Še enkrat čestitamo našim fantom in jim želimo veliko srče na nadaljnjem tekmovanju. Čestitke tudi vsem navijačem za glasno podporo.