V marcu smo našo pozornost usmerili na temo družine, s poudarkom na medsebojni povezanosti in ljubezni. Skupaj smo ustvarili graf naših družin. Seveda pa smo se posvetili tudi dnevu žena, materinskemu dnevu in dnevu mučenikov. Ob obisku starih staršev smo se razveselili priložnosti za skupno druženje, ki smo ga popestrili z družabnimi igrami in sprehodom v naravi.

Opazovanje prebujanja narave nas je navdihnilo, da smo se še bolj povezali z okoljem okoli nas. Daljši sprehodi, poslušanje ptic in odkrivanje cvetja pod toplim spomladanskim soncem so nas napolnili z energijo in sprostitvijo.

Na travniku ob gozdu smo se prepustili brezmejnemu gibanju, opazovanju in pogovoru, pri čemer smo ves čas negovali globoko spoštovanje do narave in njenega bogastva.

Te izkušnje so nas spodbudile k zavedanju in skrbi za dragocenost medsebojnih odnosov in okolja, ki nas obdaja.

Lara Abram, vzgojiteljica

Dostopnost