Danes smo se zbudili ob 7.15. Najprej smo imeli zajtrk. Nato smo odšli plavat. Nekateri so plavali vse do boj, nekateri pa so uživali v sončenju. Potem smo odšli v hiške, kjer smo se pripravili na izlet z ladjo. Odšli smo v Osor. Tam smo si ogledali mesto. Z učitelji smo odšli v trgovino, kjer smo si kupili sladoled ali pijačo. Ko smo prišli iz trgovine, smo nekateri učenci iz 4. in 5. razreda zbrali kune, ki smo jih podarili revnemu gospodu, ki se preživlja z izdelovanjem kipcev iz lesa, vendar jih žal redko kdo kupi. Gospod nam je v zameno podaril verižico, ki smo jo podarili učiteljici Metki, ker je imela rojstni dan. Poleg nje je imel danes še rojstni dan Matic iz 5. razreda. Skupaj smo jima voščili na ladjici in jima podarili bonbonjeri. Popoldne smo preživeli na obali, kjer smo nekateri učenci uspeli preplavati celoten zaliv v naselju. Igrali smo se tudi različne igre v vodi in plavali v bazenu.  Zvečer smo odšli na igrišče, kjer smo igrali košarko, odbojko in badminton skupaj z učenci iz OŠ Jožeta Gorjupa.

 zapisale učenke iz 4. razreda

Dostopnost