V nedeljo, 16. 6. 2019, smo se ob šesti uri zbrali pred šolo in počakali na avtobus, ki nas je odpeljal novim dogodivščinam naproti. Celo pot smo bili nestrpni, da pridemo do Nerezin. Ko smo končno videli morje, smo vedeli, da se že približujemo trajektu. Ta nas je odpeljal na otok. Da smo prišli do našega naselja, smo se morali peljati še eno uro. Ko smo prispeli, smo imeli kosilo. Po njem smo komaj čakali, da izvemo, v katerih hiškah bomo nastanjeni. Po vselitvi v hiške smo si postlali postelje in kmalu za tem odšli na plažo. Komaj smo čakali, da spet po dolgem času od blizu vidimo morje in se v njem pozabavamo s svojimi prijatelji. Ko smo prišli s plaže, smo bili utrujeni, sedaj pa že nestrpno pričakujemo jutrišnje dogodivščine.

 Manica, Zoja Nala, Tamara in Nina, 5. razred

Dostopnost