5. 5. 2022 smo učenci 5. razreda namesto pouka imeli tehniški dan z naslovom Kolesarski poligon. Prvo uro je prišel policist, ki je pregledal naša kolesa, če so dobro opremljena. Z njim smo naredili še nekaj vaj na kolesu. Ko je moral policist nazaj na delo, smo si šli skupaj z učiteljicama ogledat progo, na kateri bomo opravljali kolesarski izpit. Ta čas so učenci iz osmega razreda vadili na poligonu, ker se bodo udeležili kolesarskega tekmovanja. Po malici smo se še sami preizkusili v vožnji po poligonu. Učiteljica Špela si je zapisovala, če nam kaj manjka na kolesih. Četrto uro smo se razdelili v dve skupini.  Ena skupina je šla vadit poligon, druga pa je vadila pri cesti. Nato sta se skupini zamenjali. Po kosilu so nekateri odšli domov s starši, ostali pa kot po navadi.

Napisal Marko Pavlovič, 5. razred

Dostopnost