V sredo, 9. 9., smo se učenci izbirnih predmetov Šport in Turistična vzgoja odpravili v Terme Čatež. Učenci, ki obiskujemo Turistično vzgojo, smo dobili listke z nalogami za opazovanje turistične ponudbe. Ko smo se preoblekli in namazali s kremo, smo šli na počasno reko. Sledile so adrenalinske vožnje na boomerangu, toboganih in formuli. V olimpijskem bazenu smo plavali in skakali. Zabavali smo se na gusarskem otoku in igralih, v velikem bazenu pa je bilo še dovolj časa za igro petelinčka. Ko smo se še zadnjič odpravili proti toboganom, so sošolke na poti opazile slovenskega tiktokerja Džela, ki je oddajal v živo na Tik Toku. Odšle smo do njega in se z njim fotografirale. Naše doživetje se je zaključilo v slaščičarni Urška, kamor smo šli na sladoled, nato pa domov.

Nina, Tina in Tamara iz 7. razreda

Dostopnost