Spoštovani starši,

predvidevamo, da bo Vlada RS zaradi epidemioloških razmer v državi sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19. To pomeni, da bomo še vedno izvajali le nujno varstvo v enakem obsegu, kod do sedaj.

V primeru, da se vam pojavi potreba po nujnem varstvu, vas prosimo, da nam le to sporočite na elektronski naslov: darinka.tomazin@guest.arnes.si. Tisti starši, ki boste otroke NA NOVO prijavili za prihajajoči teden, ob prihodu otroka prinesite s seboj  potrdilo delodajalca (oba starša) in izjavo o zdravstvenem stanju otroka. Podatke za teden od 11. 1. do 15. 1. 2021, potrebujemo do petka, 8. 1. 2021, do 10. ure. V primeru, da bomo nujno varstvo izvajali tudi od 18. 1. 2021, dalje, nam prijavo otroka pošljite do vsakega petka, do 10. ure.

Prosimo vas, da se držite ur prihoda in odhoda.

Starši, ki nujnega varstva ne potrebujete, boste oproščeni plačila vrtca.

V vrtec pripeljite le zdrave otroke.

V kolikor bomo v naslednjih dneh pridobili nove informacije o delovanju vrtca, vas bomo o tem obvestili preko naše spletne strani.

Lepo vas pozdravljam in ostanite zdravi,

Darinka Tomažin, pomočnica ravnatelja za vrtec

Obrazec: Potrdilo delodajalca

Obrazec: Izjava o zdravstvenem stanju otroka

Dostopnost