Skupaj se imamo dobro …

… se glasi geslo letošnjega Tedna otroka, ki smo se ga v Društvu prijateljev mladine Podbočje, na Osnovni šoli Podbočje in v Vrtcu Levček pri OŠ Podbočje še posebej veselili. To je bil dan, ko smo lahko obeležili praznik naših otrok in učencev tako, kot smo ga nazadnje pred tremi leti – z ustvarjanjem, s plesom, petjem, z gibanjem in druženjem ob pokušanju slanikov, za katere je poskrbelo Turistično društvo Podbočje. V torek (4. 10. 2022) se je na različnih delavnicah, za katere so poskrbele učiteljice, vzgojiteljice in vzgojitelj v Podbočju, zvrstilo več kot sto otrok in staršev, ki so si lahko ustvarili raznolike izdelke (svinčniki z motivacijskimi napisi, metulji, jesenski možiclji, torbice, nakit …). Letos je bil še posebej vabljiv poligon – eksatlon, ki je bil postavljen na trati zraven igrišča. Tu so se lahko udeleženci delavnic pomerili v spretnosti, moči in hitrosti pri premagovanju zahtevnih ovir. Zabavno je bilo tudi na odru, kjer so se učenci preizkusili v plesu in petju ob glasbeni spremljavi gospoda Vilka Ureka.

Preživeli smo lepo popoldne in se strinjali, da smo se skupaj imeli dobro. Obljubili smo, da se prihodnje leto ponovno vidimo.

Fotografije si lahko ogledate v galeriji.

Anita Slak

Dostopnost