V soboto, 6. 4., smo imeli delovni dan. Učenci so v šolo prišli tako, kot bi bil to eden od dni med tednom. Dopoldne je potekalo v znamenju priprav na razredne nastope, delavnice in druge oblike druženja, ki so ga razredničarke z učenci pripravile za starše. Iz razredov je bilo slišati glas inštrumentov, iz gospodinjske učilnice je dišalo po dobrotah, v nekaterih razredih so ustvarjali. V jedilnici šole je nastajala razstava z naslovom Dolgčas … Kaj to je?. Razstavljeni so bili izdelki, ki so nastali izpod rok učencev in zaposlenih: izdelki iz lesa, figure iz sladkorne pene, slike, varjeni kipci, sestavljanke, šivani, kvačkani in pleteni kosi oblačil, pesmi in ostalo … Starši so v šolo prihajali okoli poldneva in po razrednem delu je sledil ogled razstave, nato pa odhod domov. 

Zadovoljni z obiskom smo tudi učitelji odšli v sobotno popoldne. 

Vabljeni k ogledu fotografij. 

Dostopnost