Mesec december je prav  poseben in čaroben mesec, poln lepih misli, svetlečih lučk, pričakovanj in skrivnosti, pozitivne energije, sladkarij, želja, daril …

Tudi pri Srčkih smo se v mesecu decembru imeli še posebno lepo.

En dan nas je v igralnici pričakala skrivnostna velika škatla z mašno, ugotovili smo, da je bilo veliko darilo za skupino Srčki. Ker smo Srčki zelo radovedni, smo takoj po zajtrku v jutranjem krogu odprli veliko darilo. Presenečeno smo ugotovili, da smo dobili nove igrače, ki jih je bilo potrebno takoj preizkusiti in s katerimi uživamo v igri.

Posladkali pa smo se tudi z božičnimi smrekicami (brownie pecivo), ki smo jih sami pripravili. Pripravljene sestavine smo zmešali skupaj, maso prelili v pekač in spekli pecivo. Smrečice smo okrasili in se z njimi posladkali. Mnjami, kako so bile dobre.

Barbara Mežič, vzgojiteljica

Dostopnost