Pozdravljeni starši, 

za nami je 4. dan šole v naravi. Zaključni večer je minil ob plesu in petju. Ob sproščenosti učencev smo malo prekoračili dogovorjeno uro za spanje. Pred tem smo podelili priznanja iz tekmovanja  smučanja, urejenosti sob, nočne tišine in podelili nazive iz znanja smučanja. Tudi danes smo imeli dobre pogoje na smučarskih progah. Ob sončnem vremenu in ugodnih temperaturnih razmerah smo nadaljevali s programom alpskega smučanja. Popoldan smo izvedli tekmovanje iz veleslaloma in tekmovanje v smučarskem poligonu. Po večerji smo se z avtobusom odpeljali na Bellevue in se odpeljali z gondolo do Maribora. Ogledali smo si ciljno strmino tekmovanja za Zlato lisico. Jutrišnji dan bo minil v pripravi na odhod.  V dopoldanskem času bomo še smučali, po kosilu pa bomo odšli proti domu. Predvidevamo, da bomo pred šolo ob 17.00.  

Veseli nas, da smo imeli, razen prvega dne, odlične pogoje za učenje smučanja. Tudi ostale aktivnosti so potekale po predvidenem programu. Šolo teka na smučeh bomo izvedli ob ugodnih snežnih razmerah v okolici šole. 

Lepo vas pozdravljava, učitelja športa, Branko in Metka  

Dostopnost