Spoštovani starši.

NJIZ je objavil posodobljena priporočila, ki se nanašajo na delo v vzgojno izobraževalnih ustanovah. Priporočila se tedensko spreminjajo in so odvisna od dnevnega povprečnega števila lokalnih okužb virusa v obdobju zadnjih sedem dni. V primeru, da je povprečno dnevno število v obdobju sedmih dni večje od 20, potem se priporoča uporaba zaščitne maske za vse učence od 1. do 9. razreda.

V prvem tednu pouka je bilo to povprečje večje od 20, zato je v prihodnjem tednu priporočljiva uporaba maske v skupnih prostorih šole za vse učence od 1. do 9. razreda.

Vljudno prosimo, da v šolo pošiljate samo zdrave otroke. V primeru, da bomo ugotovili, da je vaš otrok bolan ali kaže znake bolezni, Vas bomo nemudoma poklicali, da boste otroka odpeljali iz šole.

vir: www.nijz.si

Vse starše in obiskovalce šole vljudno prosimo, da v šolo ne hodijo nenajavljeni, ampak se predhodno najavijo razredniku ali javijo prihod v šolo v tajništvu šole na telefonsko števiko 07 49 77 030 ali na elektronski naslov os.podbocje@siol.net.

Ob vstopu v šolo prosimo, da izpolnite izjavo, ki jo oddate delavcu šole h kateremu ste namenjeni.

Lepo Vas pozdravljamo in ostanite zdravi.

Ravnatelj:

Andrej Lenartič