Pri Sončkih smo letos »poglobili« znanje o Prešernu. Otroci so znali povedati, da je pisal pesmi, bil zaljubljen v Julijo in da je imel rad otroke. Spoznali smo se z ogljem, s katerim smo barvali portrete. Roke smo imeli čisto črne, vendar to ni zmotilo otrok, da bi še naprej barvali.
Valentinovo nam je prineslo sladkanje s kokosovimi kroglicami, ki smo jih pripravili sami. Otroci so bili navdušeni nad tem, da so lahko pomagali mešati kokos, maslo in  piškote ter izdelovati kroglice. V tem tednu smo veliko plesali, peli in brali lepe misli, ki so nam jih prinesli starši. Tudi srčke z lepimi mislimi so otroci odnesli domov svojim najbližjim, ki jih imajo radi.
Norčavi pustni teden je bil počitniški. Z otroki smo že teden prej peli pesem o pustu in izdelali pustne klobuke.
Otroci so radi zunaj, zato smo veliko časa preživeli na sprehodih in gibanju na prostem.

Helena Banič, vzgojiteljica

Dostopnost