Spoštovani starši.

Na podlagi dopisa občine Krško, je župan Občine Krško pravkar sprejel sklep, da vrtci ostajamo odprti v minimalnem obsegu in so namenjeni staršem, ki nujno potrebujete varstvo za svojega otroka. Varstvo bo namenjeno staršem, ki morate v naslednjem tednu delati, ker vam delodajalec ne more omogočiti dela na daljavo. Prosimo vas, da nam do 14.00 ure, na elektronski naslov vzgojiteljice sporočite ali bi v času od 26. 10. 2020 do 30. 10. 2020, potrebovali varstvo. V primeru, da varstvo potrebujete nam sporočite, kdaj bo vaš otrok prihajal v vrtec in odhajal iz vrtca.

V primeru, da imate dodatna vprašanja smo dosegljivi na elektronskem naslovu: darinka.tomazin@os-podbocje.si.

Lepo Vas pozdravljamo.

Andrej Lenartič, ravnatelj

Darinka Tomažin, pomočnica ravnatelja

Dostopnost