Zgodaj zjutraj smo se najedli, si umili zobe, pripravili vse potrebno za pohod in si nadeli rumene kape s šiltom.

Tako opremljene Mavrice smo se podale peš proti Šutni.

Na poti smo opazovali naravo, opisovali vozila, ki so se vozila mimo in se med seboj pogovarjali ter  prepevali.

V Šutni smo se ustavili pri našemu Petru, kjer smo se okrepčali, si podajali žogo v krogu,  lovili in prepevali. Na poti nazaj pa smo si ogledali dom našega Luka, ki nam je predstavil svoja igrala,  psa ter nas je prav tako pogostil, da je bila pot nazaj hitra.

Na poti nazaj smo srečali srne, ki so pred nami skočile preko ceste in nadaljevale pot proti gozdu, hodili smo po travniku, gozdu in cesti. Naučili smo se pravil, kako je pomembno, da se na cesti vsi pravilno in lepo obnašamo, da imamo bonton in upoštevamo pravila.

Zahvaljujemo se staršem od otrok za prisrčen sprejem in odlično pogostitev.

Vesna Kržičnik Mirt, vzgojiteljica

Dostopnost