V sredo, 31. 5. 2023, je potekalo področno tekmovanje v atletiki na  stadionu v Šentjerneju. Nastopilo je tudi devet naših učencev. Kljub temu, da nismo dobili nobene medalje so dosegli nekaj lepih rezultatov. 4. mesto sta med mlajšimi dečki zasedla Marko Pavlovič (skok v daljino) in Domen Prah Šoba (skok v višino). 5. mesto sta med starejšimi dečki dosegla Jan Šmajgl (met krogle) in Anej Topolovšek (tek na 1000 m). 6. mesto je med mlajšimi deklicami osvojila Kaja Vodopivec v teku na 60 m. 7. mesto je med starejšimi deklicami  v teku na 1000 m osvojila Zoja Nala Božič. 8. mesto sta med starejšimi dečki osvojila Žiga Drmaž (skok v daljino) in Miha Kodrič (skok v višino). 12. mesto je med mlajšimi dečki v metu vorteksa  je dosegel Lovro Šavrič. Čestitke vsem nastopajočim na tekmovanju.

Učitelja športa: Branko Strgar in Marjeta Š. Rozman

Dostopnost