Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da je Vlada RS sprejela Odlok o spremembah in dopolnitvah Odloka o
začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in
samostojnih visokošolskih zavodih (v nadaljevanju: sprememba odloka), s katerim se bodo
dne 9. februarja 2021 odprli vsi vrtci v Republiki Sloveniji.
Spremembe in dopolnitve odloka veljajo do 12. februarja 2021.

V vrtec se lahko vrnejo le popolnoma zdravi otroci.

Z dnem odprtja vseh vrtcev, so storitve vrtca za starše plačljive. Če je otrok odsoten zaradi
karantene, ste starši plačila oproščeni (na podlagi 102. člena PKP5-ZZUOOP). V primeru, da
bo vrtec moral zapreti oddelek zaradi okužb z virusom SARS-CoV-2, ste starši
oproščeni plačila (po 128. členu ZIUOPDVE).

Za varen prihod in odhod otrok v in iz vrtca z vso odgovornostjo poskrbite starši.

Prosimo vas, da svojega otroka prijavite na elektronski naslov darinka.tomazin@guest.arnes.si, in sicer do jutri, 5. 2. 2021 do 10.00 ure. Ob prijavi navedete čas prihoda in čas odhoda in se potem le tega držite. V primeru, da otroka še ne boste pripeljali vas prosimo, da nam to tudi sporočite.

Tisti starši, ki boste NA NOVO prijavili otroka prinesite s seboj  izjavo o zdravstvenem stanju otroka.

Vsa ostala navodila boste prejeli jutri od vaših vzgojiteljic.

Obrazec: Izjava

Lepo pozdravljeni,

Darinka Tomažin, pomočnica ravnatelja za vrtec