Vzgojitelji smo skupaj s praktikantko otrokom iz skupine Mavrice odigrali lutkovno predstavo z naslovom Goska Lučka. Predstavo so si ogledali tudi ravnatelj, vodja vrtca in vzgojiteljici Tina in Verica.

Darilo, ki sva ga z vzgojiteljem prejela lansko leto, je oživelo in otrokom prineslo veselje in željo po igranju. Razveseljevalo pa bo še nadaljnje generacije. Hvala vsem staršem za res enkraten spomin in pripomoček pri vzgoji otrok.

Otroci so se pretvarjali, da so v gledališču, dobili so gledališki list, ki je vseboval nalogo, da pobarvajo gosko. Nato so se sami preizkusili v igranju in to so počeli ves teden.

Otrokom in strokovnim delavcem je bila predstava zelo všeč. Nam vzgojiteljem pa igra otrok. Predvsem to, da so brez vaje že tako pogumno in samozavestno odigrali že prvič, ko so dobili v roke lutke.

Vesna Kržičnik Mirt, vzgojiteljica

Dostopnost