V torek, 23. 4. 2024, smo se učenci odpravili na prireditev v sklopu natečaja Evropa v šoli. Na natečaju z naslovom Dobro se z dobrim vrača je sodelovalo kar 27 učencev. Naši učenci so pod tem naslovom sodelovali v literarnem in likovnem natečaju ter ustvarili veliko dobrih del.

Prireditev smo si ogledali v Kulturnem domu Senovo. Prireditev je vključevala ogled raznih video del učencev različnih šol in nastopa ZPM Krško. Nato pa so učenci in mentorji dobili priznanja za opravljena dela. Na državno raven se je iz naše šole uvrstilo 16 del, vendar je le Jure Rožanec na likovnem področju dosegel 2. mesto v državi. Po prireditvi je sledil ogled razstave naših del in malica. V šoli smo se pred vrnitvijo k pouku posladkali še z jagodami.

Vsem učencem, ki so se udeležili natečaja, čestitamo za pogum in ustvarjalnost, mentorjem pa za pomoč in spodbudo učencem.

Zapisala: Teja Krajnc

https://www.posavskiobzornik.si/panorama/dobro-se-z-dobrim-vraca-zakljucna-regijska-prireditev-natecaja-evropa-v-soli-103464

Dostopnost