Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bomo v ponedeljek, 13. 2. 2023, organizirali zimski športni dan za učence 6., 7., 8., in 9. razreda z vsebinami smučanja, sankanja in teka na smučeh.

Odhod izpred šole na smučišče Areh bo ob 7.00. Učenci morajo biti primerno oblečeni, imeti ustrezno smučarsko opremo, obvezno čelado in rezervna oblačila. Strošek smučarskega športnega dne je 20 € (smučarska karta 15 € in prevoz 5 €, ki bo delno sofinanciran iz šolskega sklada). Učenci, ki bodo tekli na smučeh, plačajo poleg prevoza še 2 € za uporabo tekaške proge.

Učenci bodo dobili šolsko malico. S sabo lahko vzamejo svojo malico in nekaj denarja (največ 10 €).

Prihod pred šolo bo okoli 17.30.

Sankanje bomo izvedli na Planini. Odhod izpred šole ob 8.20. Prihod bo ob 12.30.

Strošek za posamezno dejavnost bo obračunan na položnici za mesec februar.

Lepo pozdravljeni.

Branko Strgar, prof., Marjeta Š. Rozman, prof.,