Ob 7.30 smo se v soboto, 15. 1. 2022, učenci 7. razreda zbrali pred šolo, naložili smučarsko opremo na avtobus, opravili hitre teste in se odpeljali proti Pohorju. Na avtobusu smo bili skupaj z OŠ Kostanjevica na Krki. Po približno dveh urah in pol vožnje ter z enim postankom smo srečno prišli na Areh. Z avtobusa smo znosili prtljago in smučarsko opremo ter šli na kosilo. Sledilo je dodeljevanje sob in urejanje oblačil, čevljev, smučarskega perila… Po vsem tem smo odšli na smučišče. Tam smo se razgibali, nato pa se spustili po pravih smučarskih progah. Seveda proge niso bile strme, saj smo bili tu prvič, a je bilo dovolj, da smo se vsi skupaj zabavali. Ko smo prišli s smučišča, smo pojedli malico in se odpravili na pohod. Po pohodu je sledila prijetna večerja, po večerji pa smo poslušali predavanje o pravilih na smučišču.  Tako se bo naš dan kmalu končal, mi pa upamo, da bomo uživali še naprej.

Zala Kodrič, 7. r.

Dostopnost