V sredo, 19. 2. 2020, smo imeli učenci prve triade zimski športni dan, ki glede na vreme in temperaturo zraka ni bil najbolj zimski, vendar smo kljub temu uspeli izvesti drsanje na drsališču v Krškem.

Zjutraj smo v šoli najprej pomalicali, nato pa smo se z avtobusom odpeljali do starega dela Krškega, kjer smo odšli do drsališča, ki se nahaja ob mladinskem oddelku Valvasorjeve knjižnice. Razdelili smo se v dve skupini. Ena skupina je ostala na drsališču in uživala v drsanju, čeprav je marsikdo od nas občutil tudi trd pristanek na zadnjo plat, druga skupina pa se je med tem zabavala in igrala na bližnjem otroškem igrišču. Po približno eni uri smo se skupini zamenjali in tako je dopoldne hitro minilo.

Takoj po prihodu v šolo smo imeli kosilo, ki smo ga z veseljem pojedli, saj smo bili že pošteno lačni in tudi malce utrujeni. Ampak pomembno je le to, da smo se imeli »fajn«!

Učenci 1. triade

Dostopnost