Zjutraj nas je učitelj Branko zbudil s pesmijo LUČKE.

Začeli smo se urejati za zajtrk. Bil je dober. Po zajtrku smo si oblekli kombinezone ter nadeli bunde. Razdelili smo se v skupini in vsaka skupina je odšla na svoj del smučišča. Smučali smo se dve uri in pol, nato pa smo odšli na vročo čokolado. Vrnili smo se v kočo kjer smo se preoblekli in odšli na kosilo. Po kosilu smo imeli počitek, nekateri smo se pripravili na smučanje, nekateri pa na tek na smučeh. Po opravljenih dejavnostih na snegu smo se odpravili v kočo ter imeli malico. Odšli smo na sneg kjer smo izdelovali in tekmovali  v grajenju skulptur. Drugo mesto je dosegla skupina  Smučarski mojstri,               prvo mesto pa so si delili Smučarski minioni in Pohorski padalci. Naredili smo telefon, vulkan ter miniona. Nekaj časa smo bili na snegu, potem pa smo odšli na večerjo. Ko smo pojedli večerjo smo imeli tekmovanje Male sive celice (varno na snegu). Prišli smo do polfinala, a na žalost izgubili. Po končanem tekmovanju smo izpolnili dnevnike in se pripravili na spanje.

NAPISALE: Eva, Anja, Sara in Ema

Dostopnost