Zjutraj smo se zbudili v velikem pričakovanju na odhod v šolo v naravi. Ob osem in pet minut smo z avtobusom odšli iz šole. Čez nekaj časa, ko smo prišli v Kostanjevico na Krki smo pobrali tamkajšnje otroke in se odpeljali proti Pohorju. Po treh urah vožnje smo prispeli in prtljago odnesli v sobe. Po pol ure počitka smo šli na kosilo. Za kosilo smo jedli juho, pohane zrezke ter krompirček. Ko smo pojedli kosilo, smo se pripravili na naše prvo smučanje. Bilo je zelo zabavno. Tam smo se razdelili v skupine po znanju smučanja. Ko smo prišli nazaj v kočo, smo se preoblekli in pojedli malico. Imeli smo nekaj časa za počitek in se pripravili za pohod. Ko smo bili vsi pripravljeni je bila skoraj trda tema. Veliko otrok je s sabo vzelo tudi lučke. Pohod je trajal približno 1 uro. Ko smo se vrnili, smo šli na večerjo. Z večerje smo se vrnili v sobe. Kmalu za tem smo imeli predavanje o  FIS pravilih. Po končanem predavanju, smo pričeli reševati naloge v dnevniku. Nato smo se umili in se ob deseti uri odpravili spat. 

 Pohorski padalci 1 (Jure, Florijan, Matic) 

Dostopnost