Spoštovani starši,

»V petek, 8. 5. 2020, smo od MIZŠ prejeli okrožnico, kjer so nas obvestili o postopnem odpiranju šol in vrtcev.

Sklep ministrice določa, da se   25. 5. 2020,  prične pouk za učence 9. razreda in  za učence od 4. – 8. razreda, ki imajo učne težave in težko dosegajo minimalne standarde znanja. Za slednje bomo izvajali dopolnilni pouk ter individualno in skupinsko pomoč.

V šolo se vračajo samo zdravi učenci, zato ste v skladu z priporočili Nacionalnega inštituta za javno zdravje pred vstopom otroka v šolo, podpisali posebno izjavo s katero boste potrdili, da je otrok zdrav.

Starši boste danes na Vaše elektronske naslove dobili navodila, ki opredeljujejo protokol ravnanja v šoli ob vrnitvi učencev.  S protokolom ravnanja smo opredelili prihode, odhode, malico, kosilo in uporabo prostorov v šoli.  Prosimo Vas, da jih natančno preberete in z njimi seznanite tudi učence.«

Andrej Lenartič, ravnatelj

Dostopnost