V četrtek, 25. 4. 2024, je v jedilnici šole potekala razglasitev zmagovalcev za najbolj izvirno trajnostno štafeto, ki so jo v vseh razredih izdelovali iz naravnega in odpadnega materiala. Nastale so štafete iz lesa, kartona, papirja, ki so jih učenci porisali oziroma okrasili z »zemlji prijaznimi motivi«. Komisija je izbrala najizvirnejše in nagrajencem razdelila nagrade.

Ravno tako je v mesecu aprilu v okviru dneva knjige potekal natečaj za zgodbo, pesem ali strip na temo ljubezni. Učenci so se tako preizkusili v pisanju pesmi, zgodbic, stripov, nastale pa so tudi izvirne knjižice s kratkimi zgodbami. Tudi tu je komisija izbrala najboljša dela po triadah in jih nagradila.

Učenci so bili za vloženi trud pohvaljeni, vse izdelke pa smo razstavili v jedilnici šole.

Vabljeni k ogledu fotografij, ki so nastale ob podelitvi.

Zapisala Anita Slak