Praznično, raznoliko, ustvarjalno, družabno, igrivo, nasmejano in veselo je bilo v naši igralnici v tem mesecu. Imeli smo dan odprtih vrat, zato so nas obiskali starši in babice, s katerimi smo ustvarjali slane piškote in božično-novoletne aranžmaje. Spoznali smo zobno miško in se naučili, kako se pravilno umiva zobe. Občutili smo prvi letošnji sneg, se kepali ter igrali, kolikor se je dalo pri tako majni količini snega. Praznovali smo decembrske rojstne dni. Vsak dan smo plesali in rajali. Imeli smo tudi novoletni ples v telovadnici skupaj s tremi drugimi skupinami. Pripravili smo si piškote in vsak dan smo imeli nekaj posebnega iz našega adventnega koledarja. Spoznali smo veliko zanimivih božičnih in prazničnih pravljic, se naučili novi pesmici in deklamacijo o dobrih možeh, ki so nas tudi obiskali. Okrasili smo smrečico in igralnico ter ustvarjali z različnim materialom, kot so barve in lepili različne okraske na smreko.

Vesna K. Mirt, vzgojiteljica

Dostopnost