Spoštovani starši!

Za naslednji teden še nimamo uradnih informacij s strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport ali se bodo vzgojno-izobraževalni zavodi odprli. Vlada bo zasedala danes zvečer, vrtci, naj bi po besedah ministrice, dobili uradne informacije v četrtek dopoldan. Ker moramo organizirati nujno varstvo za naslednji teden, vas prosimo, da varstvo za svojega otroka prijavite do 31. 12. 2020 do 10. ure, na elektronski naslov: darinka.tomazin@guest.arnes.si. Ob prihodu otroka ali naslednji dan prinesite s seboj potrdilo delodajalca (oba starša) in izjavo o zdravstvenem stanju otroka. V primeru, da varstvo potrebujete, nam sporočite še točno uro od kdaj zjutraj in do kdaj popoldan.

Prosimo vas, da spremljate medije, kjer bodo objavili informacije o odpiranju vrtcev, prav tako bomo nove informacije glede odprtja objavili na naši spletni strani.

Hvala za razumevanje.

Potrdilo delodajalca

Izjava

Dostopnost