V petek, 3. 6. 2022, smo na Osnovni šoli Podbočje imeli poseben dan – dan šole z naslovom Brezskrbnemu poletju naproti. Pouk ni potekal kot običajno. Dopoldne so se učenci pripravljali na roditeljske sestanke tako, da so vadili nastope, ki so jih pripravili z razredniki. Nekateri so dodali še piko na i svojim razrednim izdelkom. Učenke in učenci devetega razreda pa so učiteljem pomagali pri pripravi stojnic za bazar pred šolo. Cel mesec so učenci pridno ustvarjali različne izdelke, velik del le-teh pa je bilo delo ustvarjalnih rok naših staršev. Ob 17. uri so se starši z učenci zbrali pred šolo in odšli do svojih matičnih razredov, kjer so se predstavili z različnimi točkami. Po končanih roditeljskih sestankih so starši odšli na igrišče, kjer je potekal kratek kulturni program s podelitvijo bralne značke. Nato pa je sledila še prodaja izdelkov, palačink, keksov in sadja. Bazar je predčasno zaključilo slabo vreme, kljub temu pa smo bili ob koncu dneva zadovoljni prav vsi, saj smo se po dobrih dveh letih spet zbrali v šoli in dokazali, da z dobro voljo in sodelovanjem zmoremo prav vse. Z izkupičkom od bazarja bomo omogočili dodatne dejavnosti za naše učence.

Še enkrat iskrena hvala staršem.

Dostopnost