Prvi teden v mesecu oktobru je tudi letos potekal v znamenju Tedna otroka.

Učiteljice, vzgojitelji in Turistično društvo Podbočje so pripravili različne delavnice, ki so potekale v popoldanskih urah. Otroci in učenci so skupaj s starši izdelovali jezične žabice, napihljive škratke, plesne možičke, gozdne živali, pisane mandale, lisičke, duhce, strašila, dežnike, jesenske venčke in se preizkusili v  opremljanju kartonske hiše.

Pred šolo je potekala športna delavnica, kjer so se udeleženci lahko preizkusili v spretnostnih izzivih in v igranju iger z žogo. Pred vhodom v šolo pa je Turistično društvo Podbočje v sodelovanju z učenkami 8. in 9. razreda peklo palačinke.

Za presenečenje na letošnjih delavnicah je poskrbel gospod Dejan Jančar, ki je otroke s konji in kočijo vozil po Podbočju. 

Z zadovoljstvom ob dobrem obisku in z nasmejanimi obrazi otrok in učencev smo delavnice zaključili v večernih urah. 

Vabljeni k ogledu fotografij.

Anita Slak, predsednica DPM Podbočje

Dostopnost