Za 5 prvošolcev in 12 prvošolk je bil 1. 9. 2023 prav poseben dan. Skupaj s starši so prišli polni pričakovanj v šolo ob 10. uri. Pred šolo jih je z razigranostjo prijetno presenetil naš levček, ki je že nestrpno pričakoval novo generacijo otrok. Sledil je sprejem za učence in starše. V uvodu so jih pozdravile učiteljica, vzgojiteljica in v. d. ravnateljica ter jim zaželele prijetno počutje, obilo uspehov in novih doživetij. V programu so nastopili učenci 2. a, 2. b in 3. b razreda, ki so zapeli šolsko himno, Nandetovo himno ter prebrali nekaj svojih misli o šoli. Učiteljica in vzgojiteljica sta učenke in učence povabili v učilnico 1. razreda, kjer jih je na mizicah čakalo majhno presenečenje. Nato so se učenci posladkali v jedilnici, starši pa so med tem časom imeli roditeljski sestanek. Pred odhodom domov je vsak otrok prejel helijev balon. Prvi dan v šoli smo zaključili s spominskim fotografiranjem pred šolo. 

Suzana M. Pavlovič, Anuša Ajster

Dostopnost