Zahvala

Spoštovani starši! Delavci Osnovne šole Podbočje Vam izrekamo globoko zahvalo za vse, kar ste prispevali, da je naš dan šole, 25. 11. 2022,  uspel v prijetnem in veselem vzdušju. Zahvaljujemo se vsem pridnim rokam, ki so pripravile sladke dobrote, s katerimi smo...

Vabilo

Spoštovani starši, vljudno vas vabimo, da se udeležite izdelovanja adventnih venčkov, ki bo potekalo v sredo, 23. 11. 2022, in v četrtek, 24. 11. 2022, med 15. in 18. uro v učilnici naravoslovja. Adventni venčki bodo na voljo na bazarju po prireditvi ob 40-letnici...

Zaključni nastop pri Mavricah

Zaključni nastop pri Mavricah

Mavrice smo teden dni pred nastopom vadile pesmi, rajalne igre in kako se nastopa na velikem odru. Na tem mestu moram prav vse Mavrice pohvaliti za pogum, jasnost in razločnost pri govoru in petju ter kljub spremembi, ki je vplivala  na nekaj otrok, so uspeli...

Plavanje v Čateških toplicah

Plavanje v Čateških toplicah

V mesecu maju smo izvedli enodnevni plavalni tečaj oziroma privajanje na vodo. Vrtčevski predšolski otroci so se z avtobusom odpeljali v Čateške toplice. Z njimi smo odšli vzgojitelji in učitelja športa Metka in Branko. Učiteljica Metka je bila z Mavricami in jih...

Pohod do vasi Šutna

Pohod do vasi Šutna

Zgodaj zjutraj smo se najedli, si umili zobe, pripravili vse potrebno za pohod in si nadeli rumene kape s šiltom. Tako opremljene Mavrice smo se podale peš proti Šutni. Na poti smo opazovali naravo, opisovali vozila, ki so se vozila mimo in se med seboj pogovarjali...

V juniju na obisku pri Izi in Daši

V juniju na obisku pri Izi in Daši

Na obisk smo se odpravili blizu in pot ni bila dolga. Res pa je, da nas vedno lepo sprejmejo, da so otroci z obiskom na domu navdušeni, da jih pritegnejo igrala in igrače. Med seboj morajo sodelovati, počakati na vrsto pri igri. Skupaj prepevajo in nastopajo, se učijo...

Na obisku pri Galu in Žani v Velikem Mraševem

Na obisku pri Galu in Žani v Velikem Mraševem

Po poljski poti smo se 13. aprila odpravili proti Velikem Mraševem. Najprej smo se ustavili pri sošolcu Galu, ki je skupaj s svojo družino pripravil same dobrote za nas Mavrice. Vzgojiteljem je ponudil stol za sedeti, poklonil rože in ves ponosen razkazal vsem svoje...

Mavrice obiskale prvi razred

Mavrice obiskale prvi razred

Dvajsetega aprila smo Mavrice spoznale delček tega, kar nekaj Mavric čaka že v mesecu septembru. Topel sprejem otrok in učiteljice Suzane ter vzgojiteljice Anuše nas je opogumil, da smo stopili v prvi razred, kjer so se nam prvošolci poimensko predstavili in nam...

Prihajajoči dogodki

december 2022
PTSČPSN
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« Nov   Jan »

Donatorji - čebelnjak

 • Mestna občina Krško
 • Krajevna skupnost Podbočje
 • Mizarstvo Toni in Branko Lipar
 • Krovstvo - Tesarstvo - Kleparstvo Tršinar Sandi
 • Mizarstvo Vrhovšek
 • Viki Baznik
 • TGM Sintič
 • Pečarstvo in keramičarstvo Peter Kodrič
 • GP Kodrič gradbeništvo in prevozi
 • Agrosmer barve in laki
 • Trgovina Križaj
 • Kmetija Jarkovič
 • Bršec Janez
 • Stanko Jurečič
 • Svet telefonije, Martina Žužič s. p.
 • ŠC Krško - Sevnica

Dostopnost